Jesteś w dobrych rękach

 

MISJA

Zapraszamy do Colibri Clinic, bo tu jesteś w dobrych rękach. Zespół specjalistów z różnych dziedzin spojrzy na Ciebie całościowo, a nie tylko na poszczególne dolegliwości, które Cię trapią. Tu będziesz Całym Człowiekiem, a nie zrotowanych kręgiem L3, pęcherzykiem żółciowym, czy małym palcem u lewej stopy. Zajmiemy się Tobą holistycznie, bo wiemy, że ciało i umysł to naczynia połączone. Zaopiekujemy się Twoim zdrowiem, pomożemy Ci pozbyć się wielu dolegliwości i szkodliwych nawyków. Nawet nie zauważysz, kiedy będziesz zdrowszy, sprawniejszy i w lepszym nastroju. My wiemy, jak to zrobić.

Specjalizujemy się w leczeniu Pacjentów z dolegliwościami bólowymi pochodzenia napięciowego, z chorobami tarczycy, otyłością i cukrzycą, dolegliwościami jelitowymi, chorobami skórnymi oraz depresją.

Pomagamy stanąć na nogi Pacjentom z zespołem pocovidowym.

Szerzymy również podejście anti aging w dietetyce i medycynie estetycznej.

"Kiedy dotkniesz jednej rzeczy z głęboką świadomością, dotykasz wszystkiego".

KONSULTACJA LEKARSKA
LECZENIE TOKSYNĄ BOTULINOWĄ

 Łagodzenie dolegliwości pochodzenia napięciowego takich jak bruksizm, migrena,  zespół mięśnia gruszkowatego przy pomocy iniekcji z toksyny botulinowej.

Nasi Lekarze, niczym medyczni concierge, analizują z Pacjentem Jego potrzeby, zlecają i sprawdzają badania oraz doradzają, jakie terapie są dedykowane dla Pacjenta.

COACHING
RECALL HEALING

Razem z coachem Pacjent pracuje nad związkiem przyczynowo-skutkowym pomiędzy nawykami a własnym stanem faktycznym, czyli co robi, że ma określone rezultaty.  Albo czego nie robi, że nie ma rezultatów, jakie chciałby mieć. Coaching to towarzyszenie w zmianie i tworzeniu nowych nawyków.

Recall Healing, inaczej Totalna Biologia skupia się na zadawaniu odpowiednich pytań.
Pozwala to uświadomić sobie głęboko skrywane emocje, decyzje i przekonania. Może to doprowadzić do rozwiązania konfliktu, a co za tym idzie, do usunięcia
związanej z tym konfliktem choroby fizycznej lub psychicznej.

KONSULTACJA DIETETYCZNA
TERAPIA HIPERBARYCZNA

 Rozmowa, podczas której dokonywany jest szczegółowy wywiad żywieniowo-zdrowotny, konieczny dobraniu spersonalizowanej terapii. Niezbędne jest poznanie dotychczasowego sposobu odżywiania, chorób towarzyszących oraz przyjmowanych leki i suplementów diety, wykazywanej aktywności fizycznej i innych parametrów stylu życia. Konsultacja stanowi podstawę do dalszej współpracy oraz wstępne ustalenie celu, jaki chce osiągnąć Pacjent.

Terapia hiperbaryczna wykorzystuje 100% tlen pod zwiększonym ciśnieniem, znajdujący się w tzw. komorze hiperbarycznej. Ideą terapii jest poprawienie naturalnych mechanizmów gojenia i procesów naprawczych w przypadku ran oraz innych schorzeń (np. skórnych)

HIRUDOTERAPIA
MASAŻ LECZNICZY

Jest to metoda terapeutyczna oparta na stosowaniu pijawek medycznych. Obecnie robi furorę w leczeniu zespołów pocovidowych. Pijawka wydziela substancje zwane potocznie hirudozwiązkami. Ważniejsze z nich to związki znieczulające, hirudyna, bdeliny, substancje rozszerzające naczynia krwionośne.

Masaż polega na operowaniu dość silnym naciskiem w celu zniwelowania napięcia mięśni w poszczególnych partiach ciała. Często łączony z elementami technik manipulacyjnych. Wspomaga leczenie niektórych urazów oraz rehabilitację.

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ
TERAPIA WISCERALNA

Pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii z organizmu. Na skutek przyspieszenia przemiany materii redukuje ilość tkanki tłuszczowej. A przede wszystkim wspaniale relaksuje. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, zarówno prowadzących siedzący tryb życia jak i po wyczerpującym wysiłku fizycznym.

Terapia narządów wewnętrznych normalizuje napięcie powięzi oraz poprawia przepływ krwi w
narządach wewnętrznych oraz całej jamie brzusznej. Wpływa korzystnie na metabolizm oraz
odporność organizmu.

MASAŻ RELAKSACYJNY

Masaż wykonywany płynnymi ruchami o umiarkowanej sile nacisku. Typowo odprężający. Powoduje wyciszenie i ogólne uspokojenie.

 
Oil Massage
 

KONTAKT

ul. Jana Sobieskiego 6A

Konstancin-Jeziorna

Dziękujemy za wysłanie wiadomości.

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It's easy.