top of page
Ewa Janocha - Lekarka, przewodniczka w powrocie do harmonii
DSC_0419colour.jpg

Lekarz, Specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Trener Biznesu, Oświaty i Administracji, Mistrzyni NLP. Założycielka Colibri Clinic.
Dzięki swojej otwartości łączy różne punkty widzenia na medycynę, aby pomóc Pacjentowi w znalezieniu jego własnej drogi do dobrostanu. Specjalizuje się w terapiach anti aging i pozaestetycznych zastosowaniach toksyny botulinowej.

Anna Skrzyniarz-Plutecka - lekarka, opiekun wewnętrznej harmonii

image.png

Lekarz anestezjolog, trenerka, konsultantka Recall Healing, entuzjastka Medycyny Wibracyjnej.
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie.  Cały czas aktywnie pracuje w zawodzie, obecnie w jednym z warszawskich szpitali. Od zawsze czuła, że medycyna to nie jedyna miłość. Odkrywając uroki rozwoju osobistego zrozumiała, jak istotnym elementem życia jest dbałość o równowagę ciała i umysłu oraz własną drogę do uzdrowienia. W czasie sesji prowadzi pacjentów do wewnętrznej harmonii, umożliwia powrót do siebie.

Barbara Wiak-Deryło - Lekarka od piękna

Basia.jpg

Lekarz. Absolwentka II Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Anglojęzycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Specjalizuje się z chirurgii ogólnej. Praca jest Jej pasją, a dobro i zadowolenie pacjenta stawia na pierwszym miejscu. 

Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej z użyciem toksyny botulinowej, wypełnienia kwasem hialuronowym, peelingi medyczne, zabiegi liftingujące - wolumetria, nici. 

Łukasz Grzywiński - Fizjoterapeuta, przywracacz równowagi

Lukasz-whiter.jpg

Fizjoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem w eliminowaniu i łagodzeniu dolegliwości bólowych oraz neurologicznych, między innymi u pacjentów geriatrycznych i sportowców. Do leczenia podchodzi w sposób holistyczny. Wykorzystuje techniki fizjoterapii, w tym terapii manualnych, masażu tkanek głębokich, terapii wisceralnej, igłoterapii suchej z elementami akupunktury oraz hirudoterapii. Uczestnik licznych szkoleń i konferencji z zakresu fizjoterapii sportowej czy przeciwbólowej, a ostatnio z łagodzenia powikłań pocovidowych.  

Agnieszka Pyłka - Masażystka, niosąca ukojenie

aga-whiter.jpg

Dyplomowana masażystka. Dzięki dużej wrażliwości wyspecjalizowała się w masażu twarzy. Świadomie wykorzystuje połączenia receptorów skóry z narządami wewnętrznymi, aby działać odpowiednio do potrzeby. Dzięki dużej empatii do każdego klienta podchodzi indywidualnie, starając się dopasować do jego potrzeb. Jest otwarta, wrażliwa i zorientowana na potrzeby innych. Wierzy i udowadnia, że dotyk leczy. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Aktualnie pozyskuje wiedzę z zakresu kosmetologii. 

Luiza Wielgus - Dietetyczka, zasilająca podstawy

Luiza-whiter.jpg

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista leczenia żywieniowego osób zdrowych i chorych, z zainteresowaniami w kierunku diety anti aging, kobiet ciężarnych i karmiących oraz nietolerancji laktozy. Stale poszerza swoje kompetencje, z wyszczególnieniem dietetyki sportowej. Posiada oficjalny tytuł Specjalisty Przyjaznego Insulinoopornym. Zwolenniczka metody małych kroków. Podchodzi do ludzi indywidualnie i kompleksowo, aktywnie słucha ich potrzeb, aby współpraca  była efektywna i przyjazna.

Rafał Plutecki - coach, łączący kropki

rafa 2.jpg

Umysł techniczny z zacięciem humanistycznym, a może odwrotnie... Inżynier, Coach, Mistrz NLP, Mistrz metody Avatar. Człowiek ciepły i potrafiący słuchać. Wyznaje zasadę „Jak chcesz zmienić świat, zacznij od siebie”.
Łącząc powyższe metody, ułatwia Klientom zrozumienie ich schematów działania, nawyków, przekonań i wynikających z nich rezultatów. Następnie pomaga odzyskać poczucie sprawczości i osiągać założone cele.

Michał Skaryszewski - Terapeuta Recall Healing, opiekun emocji

Michael-Whiter.jpg

Certyfikowany terapeuta Recall Healing. Uczeń twórcy metody - doktora Gilberta Renaud. Mistrz NLP. 

Podczas konsultacji wykorzystuje narzędzia obu metod, dzięki czemu pomaga pacjentowi wyjść poza stereotypowe myślenie o chorobie.

EWA LENART - LINERGISTKA, pogłębiająca spojrzenia

Ewaa_edited.jpg

Certyfikowana linergistka i kosmetyczk, która w Colibri Clinic wykonuje makijaż permanentny brwi i ust.
Cechuje ją cierpliwość, precyzja, wyczucie kolorystyczne oraz zdolności manualne. Doskonale rozpoznaje potrzeby Klientek, dzięki czemu do każdej podchodzi indywidualnie. Zadowolenie Klientki to źródło jej satysfakcji.

bottom of page