top of page
Wellness center

Konsultacja Medycyny Estetycznej

Konsultacja medyczna z lekarzem medycyny estetycznej poprzedza każdy zabieg wykonywany przez lekarza. Podczas rozmowy specjalista poznaje oczekiwania pacjenta, odpowiada na nurtujące go pytania i zapoznaje z możliwościami oraz ustala, czy występują przeciwwskazania do wykonania zabiegu. W zależności od dolegliwości trapiących daną osobę, może się okazać konieczne wykonanie badań krwi lub odpowiednie przygotowanie się do zabiegu (Jak przygotować się do zabiegu z zakresu medycyny estetycznej? - sprawdź tutaj). Konsultacja medyczna jest niezbędna dla bezpieczeństwa pacjenta i zwiększa do maksimum szanse na zadowolenie z wykonanego zabiegu. W Colibri Clinic szczególnie cenimy Państwa bezpieczeństwo - nasze panie doktor to chirurg i anestezjolog, a więc top topów w dziedzinie bezpieczeństwa pacjenta!

*Konsultacja poprzedzająca zabieg jest bezpłatna

MASAŻ TWARZY ANTI AGING

Head Massage

Specjalistyczna seria ruchów działających liftingująco, powoduje ściągnięcie skóry twarzy oraz jej dotlenienie. Seria zabiegów prowadzi do zlikwidowania niektórych zmarszczek i odmłodzenia wyglądu twarzy. Razem z odpowiednią pielęgnacją i użyciem profesjonalnych kosmetyków ,masaż twarzy anti aging przyczynia się do zachowania dłuższej świeżości i witalności skóry.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Flower Girl

Zabieg mający na celu odżywienie, nawilżenie i ujędrnienie skóry twarzy poprzez podanie do jej głębokich warstw kwasu hialuronowego lub koktajli peptydowych. Powoduje spłycenie zmarszczek, zapobiega ich powstawaniu i pogłębianiu.

OSOCZE BOGATOBIAŁKOWE

Botox Injections

Substancja odwirowana z krwi własnej Pacjenta, zawierająca dużą liczbę płytek krwi przy niewielkiej ilości osocza. Zawiera różnego rodzaju czynniki wzrostu i białka, które stymulują procesy naprawcze.  Wpływa spektakularnie na procesy regeneracyjne zachodzące w skórze.

PEELINGI MEDYCZNE

Face Sheet Mask_edited.jpg

Zabiegi anti aging dające wspaniałe wyniki w odmładzaniu skóry, radzeniu sobie z trądzikiem i przebarwieniami. Są praktycznie bezbolesne i mogą być stosowane do wszystkich rodzajów skóry.   czytaj więcej

TOKSYNA BOTULINOWA

Botox Injection

Zabiegi z użyciem toksyny botulinowej prowadzą do wygładzenia zmarszczek mimicznych w górnej części twarzy. Używana również do zmniejszania nadpotliwości, czy łagodzenia objawów bruksizmu.

KSZTAŁTOWANIE TWARZY KWASEM HIALURONOWYM

Lip Botox Injection

Cała gama zabiegów spłycających zmarszczki i korygujących niedoskonałości kształtu twarzy oraz poprawiających wygląd ust.

STYMULATORY TKANKOWE

Middle Aged Woman

Jeden z najnowocześniejszych zabiegów anti aging wykonywany preparatami do iniekcji, stymulującymi produkcję własnego kolagenu.  Powoduje to stopniowe odmłodzenie skóry.

NICI LIFTINGUJĄCE

Gua Sha Massage

Za pomoc nici haczykowatych, czyli nici chirurgicznych pełnych wypustek, które zaczepiają się o tkanki i pociągają je do góry można uzyskać szybki lifting twarzy i pozbyć się wiszących chomików, wygładzić fałdy nosowo-wargowe i przywrócić bardziej młodzieńczy wygląd twarzy. Nici są wchłanialne i z czasem twarz powróci do pierwotnego kształtu.

Medycyna estetyczna Konstancin

Medycyna estetyczna to gałąź medycyny skupiająca się na poprawie wyglądu zewnętrznego. W naszej klinice wykonujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, stawiając na podejście holistyczne, co oznacza, że poprzez działania upiększającego ciało, staramy się wpłynąć na dobre samopoczucie naszych pacjentów. Instynktownie czujemy, że piękno i zdrowie są ze sobą głęboko związane, tworząc harmonię i równowagę zarówno na poziomie fizycznym, jak i emocjonalnym. Nasi specjaliści nie skupiają się więc jedynie na zabiegach estetycznych, ale starają się zrozumieć na jaką potrzebę pacjenta dany zabieg ma  odpowiedzieć. Dlatego biorą pod uwagę nie tylko konkretne aspekty wyglądu, ale także stan zdrowia pacjenta, jego styl życia, poziom stresu, nawyki żywieniowe i kondycję emocjonalną. To pozwala na dostosowanie zabiegów i planu leczenia do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Medycyna estetyczna w Colibri Clinic – zabiegi upiększające i edukacja pacjentów w jednym

W naszej klinice przedstawiamy pacjentom wszystkie dostępne opcje zabiegów i wyjaśniamy, jakie są możliwe efekty przy każdym z nich. Jednocześnie edukujemy pacjentów w temacie związku stylu życia, diety i radzenia sobie ze stresem, z kondycją i zdrowiem skóry.

Nasze podejście do medycyny estetycznej jest wyjątkowe, ponieważ łączy w sobie nie tylko piękno zewnętrzne, ale też zdrowie emocjonalne, które ma bardzo duży wpływ na to, jak sami siebie odbieramy i może mieć znaczenie dla naszego wyglądu. W naszym podejściu promujemy zdrowe sposoby dbania o siebie, uświadamiając pacjentów, że jest to świetny sposób na uzyskanie harmonii pomiędzy ciałem i duszą. Osoby zainteresowane zabiegami medycyny estetycznej mogą umówić się na wizytę w Colibri Clinic w Konstancinie.

bottom of page