top of page
Wellness center

Konsultacja Medycyny Estetycznej

Czytaj więcej

Konsultacja medyczna z lekarzem medycyny estetycznej poprzedza każdy zabieg wykonywany przez lekarza. Podczas rozmowy specjalista poznaje oczekiwania pacjenta, odpowiada na nurtujące go pytania i zapoznaje z możliwościami oraz ustala, czy występują przeciwwskazania do wykonania zabiegu. W zależności od dolegliwości trapiących daną osobę, może się okazać konieczne wykonanie badań krwi lub odpowiednie przygotowanie się do zabiegu (Jak przygotować się do zabiegu z zakresu medycyny estetycznej? - sprawdź tutaj). Konsultacja medyczna jest niezbędna dla bezpieczeństwa pacjenta i zwiększa do maksimum szanse na zadowolenie z wykonanego zabiegu. W Colibri Clinic szczególnie cenimy Państwa bezpieczeństwo - nasze panie doktor to chirurg i anestezjolog, a więc top topów w dziedzinie bezpieczeństwa pacjenta!

*Konsultacja poprzedzająca zabieg jest bezpłatna

MASAŻ TWARZY ANTI AGING

Head Massage

Specjalistyczna seria ruchów działających liftingująco, powoduje ściągnięcie skóry twarzy oraz jej dotlenienie. Seria zabiegów prowadzi do zlikwidowania niektórych zmarszczek i odmłodzenia wyglądu twarzy. Razem z odpowiednią pielęgnacją i użyciem profesjonalnych kosmetyków ,masaż twarzy anti aging przyczynia się do zachowania dłuższej świeżości i witalności skóry.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Flower Girl

Zabieg mający na celu odżywienie, nawilżenie i ujędrnienie skóry twarzy poprzez podanie do jej głębokich warstw kwasu hialuronowego lub koktajli peptydowych. Powoduje spłycenie zmarszczek, zapobiega ich powstawaniu i pogłębianiu.

OSOCZE BOGATOBIAŁKOWE

Botox Injections

Substancja odwirowana z krwi własnej Pacjenta, zawierająca dużą liczbę płytek krwi przy niewielkiej ilości osocza. Zawiera różnego rodzaju czynniki wzrostu i białka, które stymulują procesy naprawcze.  Wpływa spektakularnie na procesy regeneracyjne zachodzące w skórze.

PEELINGI MEDYCZNE

Face Sheet Mask_edited.jpg

Zabiegi anti aging dające wspaniałe wyniki w odmładzaniu skóry, radzeniu sobie z trądzikiem i przebarwieniami. Są praktycznie bezbolesne i mogą być stosowane do wszystkich rodzajów skóry.   czytaj więcej

TOKSYNA BOTULINOWA

Botox Injection

Zabiegi z użyciem toksyny botulinowej prowadzą do wygładzenia zmarszczek mimicznych w górnej części twarzy. Używana również do zmniejszania nadpotliwości, czy łagodzenia objawów bruksizmu.

KSZTAŁTOWANIE TWARZY KWASEM HIALURONOWYM

Lip Botox Injection

Cała gama zabiegów spłycających zmarszczki i korygujących niedoskonałości kształtu twarzy oraz poprawiających wygląd ust.

STYMULATORY TKANKOWE

Middle Aged Woman

Jeden z najnowocześniejszych zabiegów anti aging wykonywany preparatami do iniekcji, stymulującymi produkcję własnego kolagenu.  Powoduje to stopniowe odmłodzenie skóry.

NICI LIFTINGUJĄCE

Gua Sha Massage

Za pomoc nici haczykowatych, czyli nici chirurgicznych pełnych wypustek, które zaczepiają się o tkanki i pociągają je do góry można uzyskać szybki lifting twarzy i pozbyć się wiszących chomików, wygładzić fałdy nosowo-wargowe i przywrócić bardziej młodzieńczy wygląd twarzy. Nici są wchłanialne i z czasem twarz powróci do pierwotnego kształtu.

bottom of page